Razvrsti po: Ustreznost
Cena: nizka do visoke, visoka do nizke

 
Image of Kabel SFP+ 3m Mikrotik
 

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

S+DA0003 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti CCR1036-8G-2S+) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.SFP+ ...

€38,16
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SC Digitus Multimode/Singlemode
 

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SC Digitus Multimode/Singlemode

DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, Multimodni dvojni vmesnik - Singlemodni dvojni vmesnikZa povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode optičnega ...

€63,84
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SFP prazen Digitus Multimode/Singlemode
 

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SFP prazen Digitus Multimode/Singlemode

DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, (prazni SFP kletki)Kakovosten in zanesljiv pretvornikStandard 100/1000 Base-XVmesnika: 2x SFP Razdalja: odvisna od vstavljenega SFP ...

€75,58
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO-FO 10/100 SC Digitus Multimode/Singlemode
 

Pretvornik FO-FO 10/100 SC Digitus Multimode/Singlemode

DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, Multimodni dvojni vmesnik - Singlemodni dvojni vmesnikZa povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode optičnega ...

€55,51
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode
 

Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

Mfico serial (RS232) to Multi Mode optični pretvornikSerijski DB9 vmesnik, optični ST vmesnikDoseg 2 kmNajvečja hitrost prenosa podatkov preko serijskega vmesnika 115.200 bitov/s

€59,62
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modulPrenos do 10 Gbps, pasovna širina oddajanja/sprejemanja 850nm, za razdalje do 300mVmesnik: 1x LC - multimodeEnostavna namestitev, ...

€49,58
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modulPrenos do 10 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 300m s podporo DDMVmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi modeMoč ...

€56,30
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modulPrenos do 10 Gbps, pasovna širina 1310nm, za optične razdalje do 10km s podporo DDMVmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Single modeMoč ...

€133,64
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Pretvornik FO Modul za stikala SFP Mini-GBIC MM DigitusMini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modulPrenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550mZa optične ...

€29,04
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modulPrenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m s podporo DDMVmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi modeMoč ...

€17,40
Več podatkov

Cene načeloma vključujejo DDV. Iskalnik nakupovanje.TikTak ne odgovarja za točnost podatkov in cen. Prav tako nakupovanje.TikTak ne odgovarja z vsebino na povezanih straneh.

TikTak | Igre, Nakupovanje, Turizem, Zaposlitev
© 2007 - 2018 Tik Tak