Razvrsti po: Ustreznost
Cena: nizka do visoke, visoka do nizke

 
Image of Kabel SFP+ 3m Mikrotik
 

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

Mikrotik kabel SFP+, kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 3m...S+DA0003 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav ...

€39,34
Več podatkov

 
Image of Kabel SFP+ 5m aktivni Mikrotik
 

Kabel SFP+ 5m aktivni Mikrotik

Mikrotik kabel SFP+, kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 5m...S+AO0005 aktivni kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ ...

€50,54
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SFP prazen Digitus Multimode/Singlemode
 

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SFP prazen Digitus Multimode/Singlemode

DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, (prazni SFP kletki)...DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, (prazni SFP kletki)Kakovosten in zanesljiv pretvornikStandard ...

€75,58
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set/2kos)
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set/2kos)

Ubiquit pretvornik FO SFP+ Mini-GBIC gigabit, singlemode, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...Mini GBIC SFP+ - Small Form Factor Pluggable modulPrenos ...

€109,13
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost...Mini GBIC SFP - Small ...

€145,74
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost...Pretvornik FO Modul za stikala SFP Mini-GBIC MM Digitus

€29,04
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...

€17,40
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

Ubiquit pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modulPrenos ...

€23,14
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...Mini GBIC SFP - Small ...

€23,31
Več podatkov

 
Image of Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)
 

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, singlemode, prenos do 1.25 Gbps, rnostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...

€70,63
Več podatkov

Cene načeloma vključujejo DDV. Iskalnik nakupovanje.TikTak ne odgovarja za točnost podatkov in cen. Prav tako nakupovanje.TikTak ne odgovarja z vsebino na povezanih straneh.

TikTak | Igre, Nakupovanje, Turizem, Zaposlitev
© 2007 - 2018 Tik Tak