Razvrsti po: Ustreznost
Cena: nizka do visoke, visoka do nizke

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC-FC 2m BrandRex
 

Optični patch MM 50.0 LC-FC 2m BrandRex

Brand-rex optični patch kabel
Dolžina 2 m
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - FC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med ...

€20,31
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus
 

Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla ...

€12,87
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus
 

Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla ...

€17,42
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m BrandRex
 

Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m BrandRex

Brand-rex optični patch kabel
Dolžina 1 m
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med ...

€13,32
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus
 

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla ...

€7,77
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m BrandRex
 

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m BrandRex

Brand-rex optični patch kabel
Dolžina 2 m
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med ...

€18,91
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus
 

Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla ...

€8,30
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC-LC 3m BrandRex
 

Optični patch MM 50.0 LC-LC 3m BrandRex

Brand-rex optični patch kabel
Dolžina 3 m
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med ...

€19,40
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC/LC 3m Digitus
 

Optični patch MM 50.0 LC/LC 3m Digitus

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla ...

€9,70
Več podatkov

 
Image of Optični patch MM 50.0 LC-LC 5m BrandRex
 

Optični patch MM 50.0 LC-LC 5m BrandRex

Brand-rex optični patch kabel
Dolžina 5 m
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med ...

€20,62
Več podatkov

Cene načeloma vključujejo DDV. Iskalnik nakupovanje.TikTak ne odgovarja za točnost podatkov in cen. Prav tako nakupovanje.TikTak ne odgovarja z vsebino na povezanih straneh.

TikTak | Igre, Nakupovanje, Turizem, Zaposlitev
© 2007 - 2017 Tik Tak