Razvrsti po: Ustreznost
Cena: nizka do visoke, visoka do nizke

 
Image of Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, Leviton
 

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

Brand-Rex 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet12x LC Duplex adapter/skoznik - SinglemodeIzvlečni sistem za lažjo montažo optičnih vlakenNa zadnji strani uvodnice kablov: ...

€136,76
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus
 

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm (19") za kabinete z Pigtails OM3 Digitus24x LC konektor duplex, 1U velikost, globina 280 mmKompletno predpripravljen panel, vgrajeni pigtailiPriloženi vijaki in kaseta, ...

€256,81
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton
 

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

Brand-Rex 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet24x LC Duplex adapter/skoznik - MultimodeIzvlečni sistem za lažjo montažo optičnih vlakenNa zadnji strani uvodnice kablov: ...

€142,13
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton
 

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

Brand-Rex 19" optični panelPrazen panel - brez optičnih vmesnikovProstor za 24 optičnih vmesnikovPrimeren za SC Simplex, MT-RJ & LC Duplex adapterjeIzvlečni sistem za lažjo montažo ...

€46,97
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton
 

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

Brand-Rex 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet6x LC Duplex adapter/skoznik SinglemodeIzvlečni sistem za lažjo montažo optičnih vlakenNa zadnji strani uvodnice kablov: ...

€134,20
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus
 

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus

Optični panel 48cm (19") prazen, brez čelne plošče DigitusVišine 1U, 19" - 483mm standardNastavljiva globina, rack nastavke lahko fiksirate na različnih globinahPriloženih 16 PC ...

€44,59
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus
 

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

Čelna plošča (Frontplate) za optični panel 48cm (19") prazen Digitus12xSC DuplexVišina 1UPrimerna za DIGITUS panel DN-96200RAL 7035 barve

€7,44
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus
 

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Čelna plošča (Frontplate) za optični panel 48cm (19") prazen Digitus12xSC, LC ali E2000 simplexVišina 1UPrimerna za DIGITUS panel DN-96200RAL 7035 barve

€7,26
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus
 

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

Čelna plošča (Frontplate) za optični panel 48cm (19") prazen Digitus24xSC DuplexVišina 1UPrimerna za DIGITUS panel DN-96200RAL 7035 barve

€7,16
Več podatkov

 
Image of Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus
 

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Čelna plošča (Frontplate) za optični panel 48cm (19") prazen Digitus24xSC, LC ali E2000 simplexVišina 1UPrimerna za DIGITUS panel DN-96200RAL 7035 barve

€7,26
Več podatkov

Cene načeloma vključujejo DDV. Iskalnik nakupovanje.TikTak ne odgovarja za točnost podatkov in cen. Prav tako nakupovanje.TikTak ne odgovarja z vsebino na povezanih straneh.

TikTak | Igre, Nakupovanje, Turizem, Zaposlitev
© 2007 - 2018 Tik Tak