Razvrsti po: Ustreznost
Cena: nizka do visoke, visoka do nizke

 
Image of Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus
 

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, DigitusZa podaljševanje LC dvojnega multimodnega kabla2x LC Duplex ženski vmesnikPlastično ohišje

€2,09
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton
 

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

Brand-rex optični LC-LC adapter za panelLC-LC I člen - skoznikSkladen z IEC 60875-10Tipična izguba vmesnika SM - 0.15dBMaterial pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami

€5,92
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus
 

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, DigitusZa podaljševanje LC dvojnega singlemodnega kabla2x LC Duplex ženski vmesnikPlastično ohišje

€2,04
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB
 

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

EFB optični LC-LC adapter za panelLC-LC Duplex I členPrimeren za SinglemodePlastično ohišje z zaščitnimi kapicamiModre barve

€7,42
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus
 

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panelUporaben pri montaži Splice kaseteSC-SC I člen - skoznikMultimode, Dvojni-DuplexMaterial cikronij keramika z zaščitnimi ...

€1,63
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus
 

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, DigitusZa podaljševanje SC dvojnega singlemodnega kabla2x SC Duplex ženski vmesnikPlastično ohišje

€1,74
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton
 

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

Brand-rex optični SC-SC adapter za panelSC-SC I člen - skoznikSkladen z IEC 60875-10Tipična izguba vmesnika SM - 0.15dBMaterial pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami

€2,42
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen ST Leviton
 

Optični adapter I člen ST Leviton

Brand-rex optični ST-ST adapter za panelST-ST I člen - skoznikSkladen z IEC 60875-10Tipična izguba vmesnika SM - 0.1dBMaterial pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami

€0,77
Več podatkov

 
Image of Optični adapter Keystone LC Duplex Delock
 

Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

DELOCK modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov z LC duplex priključkom.Enostavna montaža v modularen patch panel in ohišja za osnovne elemente velikosti 19,2x14,9mm

€3,23
Več podatkov

 
Image of Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine
 

Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

KELine optični LC-LC duplex OM2 multimode adapter za panelLC-LC I člen - skoznikTipična izguba: < 0.2 dBMaterial: keramika (cirkonij), plastično ohišjez zaščitnimi ...

€2,04
Več podatkov

Cene načeloma vključujejo DDV. Iskalnik nakupovanje.TikTak ne odgovarja za točnost podatkov in cen. Prav tako nakupovanje.TikTak ne odgovarja z vsebino na povezanih straneh.

TikTak | Igre, Nakupovanje, Turizem, Zaposlitev
© 2007 - 2018 Tik Tak