Razvrsti po: Ustreznost
Cena: nizka do visoke, visoka do nizke

 
Image of Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus
 

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus
Za podaljševanje LC dvojnega multimodnega kabla
2x LC Duplex ženski vmesnik
Plastično ohišje

€2,09
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton
 

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

Brand-rex optični LC-LC adapter za panel
LC-LC I člen - skoznik
Skladen z IEC 60875-10
Tipična izguba vmesnika SM - 0.15dB
Material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami

€5,92
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus
 

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus
Za podaljševanje LC dvojnega singlemodnega kabla
2x LC Duplex ženski vmesnik
Plastično ohišje

€2,04
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB
 

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

EFB optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Duplex I člen
Primeren za Singlemode
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami
Modre barve

€7,42
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus
 

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
SC-SC I člen - skoznik
Multimode, Dvojni-Duplex
Material cikronij keramika z zaščitnimi ...

€1,63
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus
 

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus
Za podaljševanje SC dvojnega singlemodnega kabla
2x SC Duplex ženski vmesnik
Plastično ohišje

€1,74
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton
 

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

Brand-rex optični SC-SC adapter za panel
SC-SC I člen - skoznik
Skladen z IEC 60875-10
Tipična izguba vmesnika SM - 0.15dB
Material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami

€2,42
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen ST Leviton
 

Optični adapter I člen ST Leviton

Brand-rex optični ST-ST adapter za panel
ST-ST I člen - skoznik
Skladen z IEC 60875-10
Tipična izguba vmesnika SM - 0.1dB
Material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami

€0,77
Več podatkov

 
Image of Optični adapter I člen ST Multimode Digitus
 

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

Digitus optični ST-ST Simplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
ST-ST I člen - skoznik
Multimode
Material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami
Uporabite ...

€0,84
Več podatkov

 
Image of Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine
 

Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

KELine optični LC-LC duplex OM2 multimode adapter za panel
LC-LC I člen - skoznik
Tipična izguba: < 0.2 dB
Material: keramika (cirkonij), plastično ohišje
z zaščitnimi ...

€2,04
Več podatkov

Cene načeloma vključujejo DDV. Iskalnik nakupovanje.TikTak ne odgovarja za točnost podatkov in cen. Prav tako nakupovanje.TikTak ne odgovarja z vsebino na povezanih straneh.

TikTak | Igre, Nakupovanje, Turizem, Zaposlitev
© 2007 - 2017 Tik Tak