Razvrsti po: Ustreznost
Cena: nizka do visoke, visoka do nizke

 
Image of 16 GE + 4 GE SFP Web Smart
 

16 GE + 4 GE SFP Web Smart

16 gigabitnih ethernet vrat in 4 gigabitni reži SFP 10/100/1000Mbps hitrost žičnega oddajanja in sprejemanja Protokol vpetega drevesa (STP) IEEE 802.1d/w/s ter preslikava vrat IEEE 802.1p QoS z 8 ...

€143,14
Več podatkov

 
Image of 16-Port Combo KVM stikalo
 

16-Port Combo KVM stikalo

LevelOne KVM-1631 16-Port Combo KVM stikalo je namenjeno administatorjem za lažje upravljanje strežnikov. Naprave lahko upravljamo lokalno preko konzole ali oddaljeno preko oddaljenega konzolenga ...

€423,83
Več podatkov

 
Image of 16-portno gigabitno stikalo
 

16-portno gigabitno stikalo

16 gigabitnih ethernet vrat 10/100/1000Mbps hitrost žičnega oddajanja in sprejemanja Veliki bloki 9K za povečane hitrosti prenosa podatkov Podpira samodejno učenje in samodejno staranje naslovov 8K ...

€119,29
Več podatkov

 
Image of 16 portno LevelOne FE stikalo
 

16 portno LevelOne FE stikalo

LevelOne FSW-1650 je 16 portno 100Mbit stikalo, ki je namenjeno okoljem, kjer je važna stabilna mrežna povezava in ne visoka hitrost. Stikalo je "Plug in play" in nima možnosti dodatnega nadzora. ...

€41,41
Več podatkov

 
Image of 20 portni Web Smart gigabit
 

20 portni Web Smart gigabit

LevelOne GTL-2060 je visoko performančno L2 stikalo. Ponuja nam osem 10/100/1000 Mbps portov in 12 fiksnih 10 Gpbs SFP portov. GTL-2060 nam ponuja programsko opremo z veliko možnostimi, ki je ...

€1520,91
Več podatkov

 
Image of 24 FE PoE-Plus + 2 GE Combo
 

24 FE PoE-Plus + 2 GE Combo

LevelOne FGP-2410 stikalo ponuja 24 vrat 10/100 z IEEE 802.3af PoE podporo in plus 2 x Combo Gigabit SFP vrati. Podpira 24 10/100Mbps MDI / MDI-X konvertibilnih vrat in zagotavlja funkcijo PoE ...

€501,01
Več podatkov

 
Image of 24-Port FE stikalo
 

24-Port FE stikalo

LevelOne FSW-2450 je 24 portno 100Mbps stikalo, ki je namenjeno manjšim podjetjem ali domačim uporabnikom, ki ne potrebujejo največje možne hitrosti, vendar pa imajo veliko fizičnih naprav. Naprava ...

€65,61
Več podatkov

 
Image of 2-Port USB KVM Preklopnik
 

2-Port USB KVM Preklopnik

LevelOne dva portni KVM pretvornik nam omogoča priklop dveh naprav na en monitor, miško in tipkovnico. Omogoča nam, da kontroliramo, ugasnemo ali ponovno zaženemo računalnik. Naprava se napaja preko ...

€29,82
Več podatkov

 
Image of 3m PS/2 in USB KVM kabel
 

3m PS/2 in USB KVM kabel

LevelOne KVM PS/2 in USB KVM kabel je idealna povezava med KVM preklopnikom in računalniško napravo. Ima VGA, USB in PS/2 priklop.
Značilnosti:

  • dolžina 3m
  • PS2, VGA in USB ...

€14,91
Več podatkov

 
Image of 4 FE + 1 FE MMF SC stikalo,
 

4 FE + 1 FE MMF SC stikalo,

LevelOne Feu-0511 je 4-portno 10/100Mbps + 100BaseFX FE stikalo, ki združuje baker in optiko. Nemenjeno je za manjše pisarne, do katere pride optična povezava in s tem stikalom lahko avtomatično ...

€62,70
Več podatkov

Cene načeloma vključujejo DDV. Iskalnik nakupovanje.TikTak ne odgovarja za točnost podatkov in cen. Prav tako nakupovanje.TikTak ne odgovarja z vsebino na povezanih straneh.

TikTak | Igre, Nakupovanje, Turizem, Zaposlitev
© 2007 - 2017 Tik Tak